VAICO alates V25-40004: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Piduriketas tootja
VAICO Piduriketas osta odav kell Rexbo
Piduriketas Täis, Ų: 253mm, Tagasild, CST99 VAICO 4046001336324 online kauplus

VAICO Piduriketas Täis, Ų: 253mm, Tagasild, CST99
Artikli number: V25-40004

Piduriketas 4046001336324: reiting
Kommentaare (0)
  • piirangu info: CST99
  • Installatsiooni pool: Tagasild
  • Läbimõõt [mm]: 253
  • Piduriketta liik: Täis
  • Tsentri läbimõõt (mm): 63,5
  • Aukude arv: 4
  • Veljeaukude hulk: 4
  • Ava-Ų (mm): 108
  • Pidurikettajämedus [mm]: 10,2
  • Miinimumjämedus (mm): 8,9
  • Siseläbimõõt [mm]: 155
  • Kõrgus (mm): 33
  • Kaal (kg): 3,903
  • Ava-Ø (mm): 13,7
  • täidab ECE-normi: R90
  • pakendi laius [cm]: 26
  • pakendi kõrgus [cm]: 7
  • Pakendamissügavus [cm]: 26
  • Riik: Uus
16,72 € Savesta: 15%
14,21 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
Toote detailid
  • Kõrgus (mm): 33
  • Läbimõõt (mm): 253
  • Veljeaukude hulk: 4
  • Muud andmed
  • Tootja: VAICO
  • Tüüp: Piduriketas
  • EAN: 4046001336324
VAICO 4046001336324

VAICO Piduriketas 4046001336324 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
FORD 1073756
FORD 1197572
FORD 1323621
FORD 1373781
FORD 1456666
FORD 1473006
FORD 1507058
FORD 1514237
FORD 1630149
FORD 1637969
FORD 1756882
FORD 1780880
FORD 4083484
FORD 4083658
FORD 5022666
FORD 5023483
FORD 5030658
FORD 7204066
FORD 95GB2A315B1C
FORD 95GB2A315FA
FORD 95GB2A315FB
FORD 95GJ2A315EC
FORD 95GX2A315EA
FORD 95GX2A315EB
FORD 95GX2A315FB
FORD C1BC2A315AA
FORD V85BX2A315AB
FORD USA 1659810
FORD USA V85BX2A315BA
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Piduriketas tootja
ABE C4G002ABE
DELPHI BG3054
LPR F1161P
LPR F1191P
Barum BAR10115
ATE 24.0110-0115.1
ATE 24.0310-0115.1
BOSCH 0 986 478 344
FERODO DDF281
BREMBO 08.4931.24
BREMBO 08.4931.76
ZIMMERMANN 250.1319.00
ZIMMERMANN 250.1340.52
METZGER 14331 E
FEBI BILSTEIN 05652
NK 202536
MAPCO 15731
KRAFT 6052200
TRW DF1654
VAICO V25-40004
NK 312536
VALEO 186425
LEMFÖRDER 16840 01
JURID 561375J
JURID 561375JC
STARK SKGE-2013
FERODO DDF281C-1
sbs 1815312536
FERODO DDF281-1
OPTIMAL BS-1550
TEXTAR 92088400
MINTEX MDC442
TEXTAR 92088403
A.B.S. 15814
A.B.S. 16375
FREMAX BD-6055
FREMAX BD-7969
CIFAM 800-542
KAMOKA 103562
ZIMMERMANN 250.1340.20
MAGNETI MARELLI 360406024600
RIDEX 82B0014
TRISCAN 8120 16103C
METZGER 6110020
STARK SKBK-1090077
JP GROUP 1563201200
JP GROUP 1563201209
REMSA 6155.00
MAGNETI MARELLI 361302040171
STARK SKBK-1090286
BREMBO 08.4931.21
BREMBO 08.4931.2X
MAXGEAR 19-0781
SWAG 50 90 5652
ROADHOUSE 6155.00
MEYLE 715 523 0010
HELLA 8DD 355 105-661
DENCKERMANN B130046
DELPHI BG3054C
BRECK BR 020 SA100
FERODO DDF281C
ROTINGER RT 1006
MINTEX MDC442C
METELLI 23-0542C
JP GROUP 1563202100
OPTIMAL BS-1550C
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside VAICO Piduriketas V25-40004 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Piduriketas 4046001336324
(0)
4 Kommentaare Piduriketas 4046001336324
(0)
3 Kommentaare Piduriketas 4046001336324
(0)
2 Kommentaare Piduriketas 4046001336324
(0)
1 Kommentaare Piduriketas 4046001336324
(0)