MAHLE ORIGINAL alates LX 16: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Õhufilter tootja
MAHLE ORIGINAL Õhufilter osta odav kell Rexbo
Õhufilter Filtrer MAHLE ORIGINAL 4009026009055 online kauplus

MAHLE ORIGINAL Õhufilter Filtrer
Artikli number: LX 16

Õhufilter 4009026009055: reiting
Kommentaare (0)
  • Filtritüüp: Filtrer
  • Kõrgus (mm): 288,0
  • Kõrgus 1 (mm): 279,0
  • Läbimõõt 4 (mm): 66,5
  • Läbimõõt 3 (mm): 17,0
  • Siseläbimõõt 2 (mm): 66,5
  • Riik: Uus
17,56 €* Savesta: 15%
14,93 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: MAHLE ORIGINAL
  • Tüüp: Õhufilter
  • EAN: 4009026009055
MAHLE ORIGINAL 4009026009055

MAHLE ORIGINAL Õhufilter 4009026009055 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
ALLIS-CHALMERS 1140888
ALLIS-CHALMERS 11437472
ALLIS-CHALMERS 1167807
ALLIS-CHALMERS 11678083
ALLIS-CHALMERS 2072636
ALLIS-CHALMERS 243162
ALLIS-CHALMERS 243163
ALLIS-CHALMERS 2431632
ALLIS-CHALMERS 2431633
ALLIS-CHALMERS 2431634
ALLIS-CHALMERS 24882
ALLIS-CHALMERS 248882
ALLIS-CHALMERS 40660
ALLIS-CHALMERS 4389026
ALLIS-CHALMERS 43890266
ALLIS-CHALMERS 4789026
ALLIS-CHALMERS 4907795
ALLIS-CHALMERS 4996245
ALLIS-CHALMERS 49962451
ALLIS-CHALMERS 6230504
ALLIS-CHALMERS 639050
ALLIS-CHALMERS 6390504
ALLIS-CHALMERS 6390507
ALLIS-CHALMERS 6390550
ALLIS-CHALMERS 640660
ALLIS-CHALMERS 659389
ALLIS-CHALMERS 662477
ALLIS-CHALMERS 674953
ALLIS-CHALMERS 70095326
ALLIS-CHALMERS 70243163
ALLIS-CHALMERS 70248882
ALLIS-CHALMERS 80095326
ATLAS WEYHAUSEN 2654548
ATLAS WEYHAUSEN 277517
ATLAS WEYHAUSEN 387620
ATLAS WEYHAUSEN 837620
AUSTIN-WESTERN ASF9176
BARBER-GREENE 97W39EC5
BENATI 1849114
BENFRA 0055222
CASE IH 203418H
CASE IH 204439H1
CASE IH 280745R92
CASE IH 3133241R1
CASE IH 380348R91
CASE IH 380744R91
CASE IH 380745R92
CASE IH 380746R93
CASE IH 383728R91
CASE IH 383812R93
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Õhufilter tootja
MANN-FILTER C 14 179
BOSCH 1 457 429 933
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1325014
HENGST FILTER E563L
MAHLE ORIGINAL LX 16
BLUE PRINT ADN12216
COOPERSFIAAM FILTERS FLI6489
VALEO 585636
BOSS FILTERS BS01-101
JC PREMIUM B25014PR
JC PREMIUM B20507PR
UFI 27.894.00
UFI 27.920.00
MAHLE ORIGINAL LXS 25
KNECHT LX 16
KNECHT LXS 25
SOFIMA S 2950 A
PURFLUX A535
MAGNETI MARELLI 153071760634
MEAT & DORIA 16465
KOLBENSCHMIDT 50013220
ALCO FILTER MD-192K
SOFIMA S 2840 A
MAXGEAR 26-0910
DENCKERMANN A140071
FRAM CAK253
DONALDSON P119373
DONALDSON P181052
DENCKERMANN W413549
MANN-FILTER C 14 179 x
FILTRON AM 430
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside MAHLE ORIGINAL Õhufilter LX 16 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Õhufilter 4009026009055
(0)
4 Kommentaare Õhufilter 4009026009055
(0)
3 Kommentaare Õhufilter 4009026009055
(0)
2 Kommentaare Õhufilter 4009026009055
(0)
1 Kommentaare Õhufilter 4009026009055
(0)