FERODO alates DDF1511C-1: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Piduriketas tootja
FERODO Piduriketas osta odav kell Rexbo
Piduriketas Ų: 308mm, õhutusega, kaetud, koos kruvidega FERODO 4044197972500 online kauplus

FERODO Piduriketas Ų: 308mm, õhutusega, kaetud, koos kruvidega PREMIER
Artikli number: DDF1511C-1

Piduriketas 4044197972500: reiting
Kommentaare (0)
  • Tooteliin: PREMIER
  • Installatsiooni pool: Esisild
  • Läbimõõt [mm]: 308
  • Piduriketta liik: õhutusega
  • Tsentri läbimõõt (mm): 61
  • Aukude arv: 5
  • Pidurikettajämedus [mm]: 28
  • Pealispind: kaetud
  • Miinimumjämedus (mm): 25,4
  • Kõrgus (mm): 47
  • Kaal (kg): 20,1
  • Väändejõud [Nm]: 110
  • Hulgaühik: Tükk
  • Piirangutega toode/piirangu info 2: koos kruvidega
  • Riik: Uus
44,81 € Savesta: 15%
38,09 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
Toote detailid
  • Kõrgus (mm): 47
  • Läbimõõt [mm]: 308
  • Installatsiooni pool: Esisild
  • Muud andmed
  • Tootja: FERODO
  • Tüüp: Piduriketas
  • EAN: 4044197972500
FERODO 4044197972500

FERODO Piduriketas 4044197972500 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
FERODO DDF1511
FERODO DDF1511C1
RENAULT 7701205230
RENAULT 7701206831
RENAULT 8200019581
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Piduriketas tootja
FERODO DDF1511
MAPCO 15134
ABE C3R039ABE
DELPHI BG3430
DELPHI BG4167
DELPHI BG9016
LPR R1017V
LPR R1583V
MEYLE 16-15 521 0004
Barum BAR24158
ATE 24.0124-0158.1
ATE 24.0128-0182.1
ATE 24.0324-0158.1
VALEO 186717
BOSCH 0 986 478 590
BOSCH 0 986 479 198
BREMBO 09.8137.21
BREMBO 09.8137.24
BREMBO 09.8137.76
BREMBO 09.9821.10
ZIMMERMANN 470.2412.52
ZIMMERMANN 470.2427.00
METZGER 22126 V
FEBI BILSTEIN 19923
NK 203919
NK 203961
MAPCO 15117
TRW DF4110
TRW DF4259S
VAICO V46-80003
VAICO V46-80008
TOPRAN 700 184
ABE C3R011ABE
BREMBO FS.117.000
BREMBO FD.117.000
MAGNETI MARELLI 360406043901
MAGNETI MARELLI 360406093000
NK 313919
JURID 562593JC
TRISCAN 8120 25144
FERODO DDF1511-1
BREMBO 09.9821.11
sbs 1815313919
OPTIMAL BS-5830
OPTIMAL BS-8416
OPTIMAL BS-5830C
STARK SKBD-0020221
TEXTAR 92113900
MINTEX MDC1083
TEXTAR 92157700
MINTEX MDC1774
TEXTAR 92113903
TEXTAR 92254603
MINTEX MDC2515
A.B.S. 16924
A.B.S. 17158
FREMAX BD-2317
FREMAX BD-7829
A.B.S. 17998
CIFAM 800-517
KAMOKA 1032248
STARK SKBD-0022390
BREMBO 09.8137.2X
ZIMMERMANN 470.2412.20
METELLI 23-0673C
DELPHI BG3430C
MAGNETI MARELLI 360406043300
MAGNETI MARELLI 360406043900
RIDEX 82B0217
TRISCAN 8120 25129C
METZGER 6110033
RIDEX 82B0593
STARK SKBK-1090225
JP GROUP 4363102109
STARK SKBD-0023365
REMSA 61171.10
REMSA 6227.10
REMSA 6583.10
RIDEX 82B1223
MAGNETI MARELLI 361302040198
LPR R1017VR
FERODO DDF2350C
BOSCH 0 986 479 R67
KAMOKA 103279
MEYLE 16-83 521 0004/PD
MAXGEAR 19-0803
MASTER-SPORT 24012401581-PCS-MS
FEBI BILSTEIN 43948
ZIMMERMANN 470.2427.20
PROFIT 5010-1124
JURID 562959JC
SWAG 60 94 3948
KRAFT 6045105
ROADHOUSE 61171.10
ROADHOUSE 6227.10
ROADHOUSE 6583.10
HELLA 8DD 355 113-741
HELLA 8DD 355 129-611
DENCKERMANN B130138
BRECK BR 308 VA100
FERODO DDF1511C-1
JP GROUP 4363102100
OPTIMAL BS-8416C
BLUE PRINT ADR164334
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside FERODO Piduriketas DDF1511C-1 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Piduriketas 4044197972500
(0)
4 Kommentaare Piduriketas 4044197972500
(0)
3 Kommentaare Piduriketas 4044197972500
(0)
2 Kommentaare Piduriketas 4044197972500
(0)
1 Kommentaare Piduriketas 4044197972500
(0)