ELRING alates 724.590: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Klapisääretihend tootja
ELRING Klapisääretihend osta odav kell Rexbo
Rõngastihend, klapisäär Sisselaskeklapi jaoks must FPM (Fluor-Kautschuk) ELRING 4041248612835 online kauplus

ELRING Rõngastihend, klapisäär Sisselaskeklapi jaoks must FPM (Fluor-Kautschuk)
Artikli number: 724.590

Rõngastihend, klapisäär 4041248612835: reiting
Kommentaare (0)
  • Kõrgus (mm): 9,3
  • Materjal: FPM (Fluor-Kautschuk)
  • vajaminev tükihulk: 16
  • Läbimõõt 2 [mm]: 8,8
  • Läbimõõt 1 (mm): 6
  • Läbimõõt 3 (mm): 12,2
  • Värv: must
  • Riik: Uus
0,88 € Savesta: 15%
0,75 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: ELRING
  • Tüüp: Rõngastihend, klapisäär
  • EAN: 4041248612835
ELRING 4041248612835

ELRING Rõngastihend, klapisäär 4041248612835 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
AUDI 036109675A
AUDI 06B109675B
AUDI 06K109675
PORSCHE 95510511510
PORSCHE 95510567510
PORSCHE 95510567520
PORSCHE 99610511552
ROVER LDY000060
SEAT 036109675A
SEAT 06B109675B
SEAT 06K109675
SKODA 036109675A
SKODA 06B109675B
SKODA 06K109675
VW 036109675A
VW 06B109675B
VW 06K109675
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Rõngastihend, klapisäär tootja
GOETZE 24-30614-76/0
GOETZE 50-306147-50
ELRING 403.730
GLASER P76662-00
FEBI BILSTEIN 01592
FEBI BILSTEIN 02741
CORTECO 12014670
CORTECO 19034071
CORTECO 19034072
CORTECO 19036018
CORTECO 19036019
TOPRAN 107 502
CORTECO 19026849
AJUSA 12010200
REINZ 70-31306-00
AJUSA 12021100
ELRING 724.590
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.169
JP GROUP 1111352900
SWAG 20 34 0006
SWAG 40 90 2741
AJUSA 12025200
DT 4.20753
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.172
KRAFT 1130275
CORTECO 12051545
AUTOMEGA 190037210
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside ELRING Rõngastihend, klapisäär 724.590 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Rõngastihend, klapisäär 4041248612835
(0)
4 Kommentaare Rõngastihend, klapisäär 4041248612835
(0)
3 Kommentaare Rõngastihend, klapisäär 4041248612835
(0)
2 Kommentaare Rõngastihend, klapisäär 4041248612835
(0)
1 Kommentaare Rõngastihend, klapisäär 4041248612835
(0)