CORTECO alates 12012709B: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Võllirõngastihend / -komplekt tootja
CORTECO Võllirõngastihend / -komplekt osta odav kell Rexbo
Võlli rõngastihend, Väntvõll FPM (Fluor-Kautschuk) CORTECO 3358960127099 online kauplus

CORTECO Võlli rõngastihend, Väntvõll FPM (Fluor-Kautschuk)
Artikli number: 12012709B

Võlli rõngastihend, Väntvõll 3358960127099: reiting
Kommentaare (0)
  • Mootori kood: HB
  • Installatsiooni pool: stirnseitig
  • Materjal: FPM (Fluor-Kautschuk)
  • Pöördeliik: Vahelduvkeere
  • Tolmukaitse: koos tolmu kaitseäärisega
  • Kõrgus 1 (mm): 10
  • Siseläbimõõt 2 (mm): 32
  • Läbimõõt [mm]: 47
  • Riik: Uus
3,02 € Savesta: 15%
2,57 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
Toote detailid
  • Mootori kood: HB
  • Muud andmed
  • Tootja: CORTECO
  • Tüüp: Võlli rõngastihend, Väntvõll
  • EAN: 3358960127099
CORTECO 3358960127099

CORTECO Võlli rõngastihend, Väntvõll 3358960127099 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
AUDI 026103085D
AUDI 026103085E
AUDI 026103085F
AUDI 056103085
AUDI 056103085B
AUDI 068103085A
AUDI 068103085E
AUDI 068103085G
AUDI (FAW) 026103085D
AUDI (FAW) 068103085E
CORTECO 82012709
CORTECO B1BASLDRWX7Simmerring
FORD 1004928
FORD 1005694
FORD 1032523
FORD 1078777
FORD 1669840
FORD 95VW6700BA
FORD 95VW6700BD
FORD 95VW6700CA
FORD 95VW6700DA
SEAT 026103085E
SEAT 026103085F
SEAT 030103085A
SEAT 068103085A
SEAT 068103085E
SEAT 068103085Q
SKODA 026103085D
SKODA 026103085F
SKODA 030103085A
SKODA 068103085A
SKODA 068103085E
VOLVO 1257221
VW 026103085D
VW 026103085E
VW 026103085F
VW 030103085A
VW 056103085
VW 056103085B
VW 056103085E
VW 068103085A
VW 068103085E
VW 068103085F
VW 068103085Q
VW (FAW) 068103085E
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Võlli rõngastihend, Väntvõll tootja
PAYEN NA5001
ELRING 325.155
REINZ 81-19299-10
GLASER P76087-01
ELWIS ROYAL 8456040
FEBI BILSTEIN 03598
CORTECO 12012709B
CORTECO 20015850B
TOPRAN 109 889
AJUSA 15010800
FEBI BILSTEIN 07075
VAICO V10-3256
VAICO V10-3274
VAICO V25-0802
SWAG 32 90 3598
GOETZE 50-303185-50
RUVILLE 295405
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.10.010
JP GROUP 1119500400
DT 11.11050
TOPRAN 101 409
KRAFT 1150010
KRAFT 1150011
AUTOMEGA 190017010
AUTOMEGA 190017020
AUTOMEGA 190021310
ELRING 325.156
INA 413 0093 10
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside CORTECO Võlli rõngastihend, Väntvõll 12012709B kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Võlli rõngastihend, Väntvõll 3358960127099
(0)
4 Kommentaare Võlli rõngastihend, Väntvõll 3358960127099
(0)
3 Kommentaare Võlli rõngastihend, Väntvõll 3358960127099
(0)
2 Kommentaare Võlli rõngastihend, Väntvõll 3358960127099
(0)
1 Kommentaare Võlli rõngastihend, Väntvõll 3358960127099
(0)