UFI alates 53.088.00: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Salongifilter tootja
UFI Salongifilter osta odav kell Rexbo
Filter, salongiõhk Partikkelfilter UFI 8003453170889 online kauplus

UFI Filter, salongiõhk Partikkelfilter
Artikli number: 53.088.00

Filter, salongiõhk 8003453170889: reiting
Kommentaare (0)
  • Filtritüüp: Partikkelfilter
  • Pikkus (mm): 203,0
  • Laius (mm): 177,0
  • Kõrgus (mm): 17,0
  • Sõidukivarustus: Kliimaseadmega sõidukile
  • Riik: Uus
9,18 €* Savesta: 15%
7,80 €
sisaldab 20% KM,
v.a saatmiskulud
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: UFI
  • Tüüp: Filter, salongiõhk
  • EAN: 8003453170889
UFI 8003453170889

UFI Filter, salongiõhk 8003453170889 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
FIAT 46723321
FIAT 71754149
FIAT 71773191
FIAT 77366065
FORD 1557375
FORD 1751197
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Filter, salongiõhk tootja
FRIGAIR 1304.5323
MANN-FILTER CU 2026
VALEO 698839
VALEO 698866
VALEO 698867
BOSCH 1 987 432 106
DENSO DCF091P
HENGST FILTER E1929LI
MAGNETI MARELLI 350203061910
FEBI BILSTEIN 27873
MAPCO 65609
CORTECO 21653026
CORTECO 80000754
VEMO V24-30-1107
VEMO V24-31-1107
MAHLE ORIGINAL LA 241
COOPERSFIAAM FILTERS PC8159
TOPRAN 303 997
JC PREMIUM B4F018PR
UFI 53.088.00
3F QUALITY 1592
KNECHT LA 241
SOFIMA S 3088 C
BLUE PRINT ADL142501
CHAMPION CCF0100
KAMOKA F409001
PURFLUX AH233
MANN-FILTER FP 2026
DELPHI TSP0325163C
STARK SKIF-0170057
RIDEX 424I0058
OPTIMAL FC-01660
MEAT & DORIA 17298
JP GROUP 3328101309
ALCO FILTER MS-6302
KRAFT 1733250
AUTOMEGA 180045610
MASTER-SPORT 2026-IF-PCS-MS
MEYLE 214 319 0000
MAXGEAR 26-0455
ASHIKA 51-00-00012
FRAM CF10025
DIEDERICHS DCI0108
MULLER FILTER FC147
MULLER FILTER FK147
MEAT & DORIA FKFIA009
MEAT & DORIA FKFIA010
MEAT & DORIA FKFIA011
MEAT & DORIA FKFIA017
MEAT & DORIA FKFIA018
MEAT & DORIA FKFIA055
MEAT & DORIA FKFIA057
MEAT & DORIA FKFIA062
MEAT & DORIA FKFIA063
MEAT & DORIA FKFIA078
MEAT & DORIA FKFIA079
MEAT & DORIA FKFIA080
MEAT & DORIA FKFIA081
MEAT & DORIA FKFIA082
MEAT & DORIA FKFIA089
DENCKERMANN M110245
DENCKERMANN M110246
WIX FILTERS WP9210
CORTECO 49408840
MASTER-SPORT 2026-IFB-PCS-MS
BOSCH 0 986 628 541
DENSO DCF499P
FILTRON K 1122
MAXGEAR 26-1185
MAXGEAR 26-1870
CHAMPION CCF0094B
CHAMPION CCF0100B
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside UFI Filter, salongiõhk 53.088.00 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Filter, salongiõhk 8003453170889
(0)
4 Kommentaare Filter, salongiõhk 8003453170889
(0)
3 Kommentaare Filter, salongiõhk 8003453170889
(0)
2 Kommentaare Filter, salongiõhk 8003453170889
(0)
1 Kommentaare Filter, salongiõhk 8003453170889
(0)