SWAG alates 60 92 7155: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Õlifilter tootja
SWAG Õlifilter osta odav kell Rexbo
Õlifilter MDH Keeratav filter SWAG 404468827155 online kauplus

SWAG Õlifilter MDH Keeratav filter
Artikli number: 60 92 7155

Õlifilter 404468827155: reiting
Kommentaare (0)
  • Kõrgus (mm): 50
  • Filtritüüp: Keeratav filter
  • Läbimõõt [mm]: 76,0
  • Kaal (kg): 0,260
  • Sisekeere (mm): M20 x 1,5
  • Tehnilisi andmeid jälgida:
  • Riik: Uus
6,02 € Savesta: 15%
5,12 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Praegu otsas
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: SWAG
  • Tüüp: Õlifilter
  • EAN: 404468827155
SWAG 404468827155

SWAG Õlifilter 404468827155 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
DACIA 6001543357
DACIA 6001545344
DACIA 7700073302
DACIA 7700107905
DACIA 7700110796
DACIA 7700272523
DACIA 7700272902
DACIA 7700272903
DACIA 7700272982
DACIA 7700274177
DACIA 7700676302
DACIA 7700695801
DACIA 7700695804
DACIA 7700727401
DACIA 7700727478
DACIA 7700727479
DACIA 7700727480
DACIA 7700728310
DACIA 7700730077
DACIA 7700734945
DACIA 7700734957
DACIA 7700735917
DACIA 7700737991
DACIA 7700744879
DACIA 7700745708
DACIA 7700748326
DACIA 7700749326
DACIA 7700854776
DACIA 7700854852
DACIA 7700855853
DACIA 7700856114
DACIA 7700866099
DACIA 7700869390
DACIA 7700871919
DACIA 7700873583
DACIA 7700873603
DACIA 7701043377
DACIA 7701056188
DACIA 7701349452
DACIA 7701349725
DACIA 7701727480
DACIA 7702144083
DACIA 7708715147
DACIA 8200033408
DACIA 8200274858
DACIA 8200768913
DACIA 8200867976
DACIA 8671002274
DACIA 8671014026
DACIA 8933004195
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Õlifilter tootja
MANN-FILTER W 75/3
MANN-FILTER W 79
BOSCH 0 451 103 111
BOSCH 0 451 103 235
BOSCH 0 451 103 336
BOSCH F 026 407 022
PURFLUX LS932
PURFLUX LS933
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HENGST FILTER H11W02
MAGNETI MARELLI 152071758726
MAGNETI MARELLI 152071758768
MAGNETI MARELLI 152071760808
FEBI BILSTEIN 27155
FEBI BILSTEIN 32398
MAPCO 61218
SWAG 60 92 7155
JAPANPARTS FO-122S
JAPANPARTS FO-595S
JAPANPARTS FO-891S
JAPANPARTS FO-990S
VAICO V46-0083
VAICO V46-0084
KRAFT 1704050
MAHLE ORIGINAL OC 223
MAHLE ORIGINAL OC 467
TOPRAN 207 027
BLUE PRINT ADC42115
BLUE PRINT ADN12121
COOPERSFIAAM FILTERS FT4993
COOPERSFIAAM FILTERS FT5409
COOPERSFIAAM FILTERS FT5901
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
VALEO 586001
VALEO 586003
JC PREMIUM B15020PR
UFI 23.177.00
UFI 23.194.00
UFI 23.195.00
UFI 23.418.00
UFI 23.419.00
UFI 23.424.00
UFI 23.481.00
BOSCH 0 451 103 233
KNECHT OC 223
KNECHT OC 467
KNECHT OC 471
NIPPARTS J1315020
BOSCH 0 986 B00 006
CHAMPION F136/606
CHAMPION F103/606
CHAMPION F105/606
COOPERSFIAAM FILTERS FT6129
CHAMPION COF100136S
SOFIMA S 3418 R
SOFIMA S 3440 R
SOFIMA S 3820 R
SOFIMA S 3424 R
HENGST FILTER H221W
CHAMPION COF103105S
KAMOKA F100301
KAMOKA F105101
KAMOKA F106201
PURFLUX LS218
PURFLUX LS280A
PURFLUX LS571
PURFLUX LS717
MAHLE ORIGINAL OC 727
KNECHT OC 727
MAHLE ORIGINAL OC 309
ASHIKA 10-01-122
ASHIKA 10-05-595
ASHIKA 10-09-990
MANN-FILTER W 920/25
OPTIMAL FO-00271
OPTIMAL FO-00272
STARK SKOF-0860147
ASHIKA 10-08-891
MEAT & DORIA 15056
MEAT & DORIA 15243
HOFFER 15056
SWAG 60 93 2398
HENGST FILTER H20W13
RIDEX 7O0148
JP GROUP 1218505700
KOLBENSCHMIDT 50013504
ALCO FILTER SP-1321
ALCO FILTER SP-952
ALCO FILTER SP-946
ALCO FILTER SP-1039
ALCO FILTER SP-955
SOFIMA S 0140 R
PROFIT 1540-0309
PROFIT 1541-0187
MEYLE 16-14 322 0000
KRAFT 1705161
AUTOMEGA 180042110
AUTOMEGA 180043810
MAXGEAR 26-0102
MAXGEAR 26-0677
DT 6.24210
MASTER-SPORT 75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 75/3-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 79-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210009
DENCKERMANN A210275
DENCKERMANN A210277
DENCKERMANN A210582
ACKOJA A38-0507
FRIGAIR CT09.703
FRIGAIR CT09.704
CLEAN FILTER DO 832
CLEAN FILTER DO1800
CLEAN FILTER DO1836
MECAFILTER ELH4391
MECAFILTER ELH4392
MULLER FILTER FO100
MULLER FILTER FO385
AMC Filter MO-441
FRAM PH11774
FRAM PH3985
FRAM PH4703
FRAM PH5796
FRAM PH5911
FRAM PH9739
WIX FILTERS WL7254
WIX FILTERS WL7427
FILTRON OP 643/3
FILTRON OP 643/4
DJ PARTS FL1192
DJ PARTS FL1221
KAVO PARTS KSK-6502
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside SWAG Õlifilter 60 92 7155 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Õlifilter 404468827155
(0)
4 Kommentaare Õlifilter 404468827155
(0)
3 Kommentaare Õlifilter 404468827155
(0)
2 Kommentaare Õlifilter 404468827155
(0)
1 Kommentaare Õlifilter 404468827155
(0)