RIDEX alates 686S0017: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kere
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Laagrid
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pehmendus
  • Pidurisüsteem
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Süüteküünal tootja
RIDEX Süüteküünal osta odav kell Rexbo
Süüteküünal Võtme laius: 16 RIDEX 4059191685387 online kauplus

RIDEX Süüteküünal Võtme laius: 16
Artikli number: 686S0017

Süüteküünal 4059191685387: reiting
Kommentaare (0)
  • Võtmekaugus: 16
  • Keermepikkus (mm): 25
  • Mootorikood: IQDA
  • Süüteküünal: 1-massielektrood, Niklist keskelektrood
  • Elektroodide vahe (mm): 1,3
  • Väändejõud [Nm]: 22
  • Kaal (g): 45
  • Riikide valik: Jaapan
  • Riik: Uus
2,91 €
(Tükihind)
sisaldab 22% KM,
v.a saatmiskulud
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
Toote detailid
  • Katalüsaatoritüüp: sõidukitele ilma katalüsaatorita
  • Kerenumber (VIN) kuni: GH1* -501301
  • Sõiduki tootjamaa: Venemaa
  • Muud andmed
  • Tootja: RIDEX
  • Tüüp: Süüteküünal
  • EAN: 4059191685387
RIDEX 4059191685387

RIDEX Süüteküünal 4059191685387 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
ALFA ROMEO 71741208
FIAT 71739210
FORD 1000996
FORD 1077002
FORD 1085952
FORD 1088847
FORD 1090749
FORD 1110500
FORD 1216466
FORD 1220057
FORD 1233897
FORD 1253749
FORD 1255464
FORD 1362012
FORD 1369704
FORD 1439595
FORD 1468761
FORD 1493001
FORD 1493602
FORD 1505812
FORD 1787829
FORD 1903144
FORD 1M5012405CA
FORD 2050957
FORD 2C1G12405AA
FORD 2U7J12405AA
FORD 3333704
FORD 3966269
FORD 3R2312405AA
FORD 4496578
FORD 4988520
FORD 4M5G12405AA
FORD 4M5G12405BA
FORD 4M5G12405XC
FORD 4M5G12405XD
FORD 4M5G12405XE
FORD 4M5J12405AA
FORD 5029052
FORD 5191259
FORD 5G5E12405AA
FORD 5M5G12405BC
FORD 5R2912405AA
FORD 6726180
FORD 6762458
FORD 7T4E12405AA
FORD 928F12405AE
FORD 928F12405AF
FORD 92OF12405ANA
FORD 978F12405DC
FORD F7PE12405AA
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Süüteküünal tootja
BERU Z221
BERU Z284
BOSCH 0 242 240 649
DENSO K20TT
DENSO PK20PR-L11
DENSO PK20PR11
DENSO PT16VR13
DENSO TV16TT
FEBI BILSTEIN 13609
CHAMPION OE126/T10
CHAMPION OE136/T10
FEBI BILSTEIN 13608
DENSO IK20TT
STARK SKSP-1990017
STARK SKSP-1990036
STARK SKSP-1990039
DT Spare Parts 7.56090
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
RIDEX 686S0040
RIDEX 686S0017
RIDEX 686S0037
CHAMPION OE264
STARK SKSP-19990319
RIDEX 686S0321
MAGNETI MARELLI 062709000076
IVECO 504082651
VEMO V99-75-0039
NGK 2467
NGK 7586
DENSO K20TXR
MAGNETI MARELLI 062110220312
FEBI BILSTEIN 13462
FEBI BILSTEIN 13461
DENSO ITV16TT
STARK SKSP-1990004
RIDEX 686S0005
TOPRAN 300 845
BRISK 1455
MAGNETI MARELLI 062000787316
MAGNETI MARELLI 062513000013
MAGNETI MARELLI 062513000071
MAGNETI MARELLI 062609000061
KAMOKA 7090036
DENSO T16EPR-U
DENSO T16TT
MAGNETI MARELLI 062110600312
BERU Z177
BOSCH 0 242 229 785
DENSO ITV16
DENSO PT16VR10
DENSO T20EPR-U
DENSO T20TT
MAGNETI MARELLI 062120060312
BOSCH 0 242 229 902
BOSCH 0 242 229 986
CHAMPION OE031/T10
TOPRAN 302 012
STARK SKSP-19990310
RIDEX 686S0312
DENSO K20PR-U
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110070312
FEBI BILSTEIN 13421
VEMO V99-75-0020
DENSO T16VR-U10
MAGNETI MARELLI 062110310312
MAGNETI MARELLI 062110180312
VEMO V99-75-0023
DT Spare Parts 4.67509
AUGER 106571
DENSO VT20
VALEO 246866
RIDEX 686S0102
DENSO VK20T
RIDEX 686S0034
NGK 4559
MAGNETI MARELLI 062130009312
NGK 96463
MAGNETI MARELLI 062000787304
BRISK 1437
HELLA 8EH 188 704-411
NGK 95688
KAMOKA 7090533
DENSO ZT20EPR11
NGK 5809
VEMO V99-75-0043
BERU Z209
BERU Z230
CHAMPION OE131/T10
CHAMPION OE183/T10
DENSO IT20TT
BOSCH 0 242 236 658
HELLA 8EH 188 705-391
CHAMPION CCH9808
KAMOKA 7090016
DENSO VK20
VEMO V99-75-0045
NGK 5472
BOSCH 0 242 235 743
DENSO IKH22
CHAMPION OE206
DENSO IKH20TT
MAGNETI MARELLI 062709000057
DENSO ITV22
VALEO 246890
BOSCH 0 242 236 633
BOSCH 0 242 236 866
DENSO PK20PR-P8
BERU Z117
BERU Z148
NGK 1048
NGK 3951
BOSCH 0 242 225 534
DENSO PT16EPR-L13
DENSO IT16TT
DENSO IK16
MAGNETI MARELLI 062120030312
DENSO IK16TT
HELLA 8EH 188 705-061
HELLA 8EH 188 706-061
RIDEX 686S0085
DENSO IT20
BOSCH 0 242 235 541
BOSCH 0 242 235 663
DENSO W20EP-U
DENSO W20EPB
DENSO W20TT
MAGNETI MARELLI 062000739304
FEBI BILSTEIN 13453
BOSCH 0 242 235 909
FEBI BILSTEIN 13452
STARK SKSP-1990009
RIDEX 686S0010
HELLA 8EH 188 704-151
MASTER-SPORT BP6ES-ST-SET/4/-MS
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-2
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-4
STARK SKSP-1990068
RIDEX 686S0069
BOSCH 0 242 235 529
DIAMAX DG7001
STARK SKSP-1990069
RIDEX 686S0070
DENSO SK20R11
DENSO VK20Y
NGK 5055
BERU Z97
DENSO K20PR-U11
VEMO V99-75-0035
CHAMPION OE029/T10
MAGNETI MARELLI 062120227312
EYQUEM 0911007374
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-25
KAMOKA 7090532
DENSO PK22PR11
DENSO PK22PR8
NGK 5667
DENSO IK22FTT
BOSCH 0 242 229 661
BOSCH 0 242 235 767
BERU Z356
DENSO Q20PR-U
DENSO Q20TT
DENSO W20FPR-U
DENSO W22FPR-U
DENSO WF20TT
MAGNETI MARELLI 062000754304
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside RIDEX Süüteküünal 686S0017 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Süüteküünal 4059191685387
(0)
4 Kommentaare Süüteküünal 4059191685387
(0)
3 Kommentaare Süüteküünal 4059191685387
(0)
2 Kommentaare Süüteküünal 4059191685387
(0)
1 Kommentaare Süüteküünal 4059191685387
(0)