RIDEX alates 7O0013: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kere
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Laagrid
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pehmendus
  • Pidurisüsteem
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Õlifilter tootja
RIDEX Õlifilter osta odav kell Rexbo
Õlifilter koos rõngastihendiga RIDEX 4059191352807 online kauplus

RIDEX Õlifilter koos rõngastihendiga
Artikli number: 7O0013

Õlifilter 4059191352807: reiting
Kommentaare (0)
  • Siseläbimõõt [mm]: 25,6, 26
  • Siseläbimõõt 2 (mm): 19
  • Filtritüüp: Filtrer
  • Piirangutega toode / piirangu info 2: koos rõngastihendiga
  • Läbimõõt [mm]: 65,5
  • Heitgaaside normatiiv: Euro4/Euro5
  • Riik: Uus
5,11 €
sisaldab 22% KM,
v.a saatmiskulud
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: RIDEX
  • Tüüp: Õlifilter
  • EAN: 4059191352807
RIDEX 4059191352807

RIDEX Õlifilter 4059191352807 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
BMW 11427805978
CITROËN 1109AY
CITROËN 1109T3
CITROËN 1109Y2
CITROËN 1109Z6
CITROËN 9641837780
CITROËN 9656432180
CITROËN E149103
CITROËN E149233
FIAT 9467565780
FORD 1147685
FORD 1254385
FORD 1359941
MAZDA Y10114302
MAZDA Y40114302
MAZDA Y401143029A
MAZDA Y40114302A
MAZDA Y60114302
MITSUBISHI MN982521
PEUGEOT 1109AY
PEUGEOT 1109S5
PEUGEOT 1109Y1
PEUGEOT 1109Z5
PEUGEOT 536996
PEUGEOT 9656432180
PEUGEOT E149103
PEUGEOT E149233
SUZUKI 1651073J00
SUZUKI 1651073J00000
SUZUKI 1651073J01
SUZUKI 1651073J01000
SUZUKI 1651073J02
SUZUKI 1651073J02000
TOYOTA SU00100586
TOYOTA SU00100741
TOYOTA SU00100804
TOYOTA SU00100871
VOLVO 30735878
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Õlifilter tootja
MANN-FILTER HU 716/2 x
BOSCH 1 457 429 238
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313033
HENGST FILTER E40H D105
MAGNETI MARELLI 152071758829
MAPCO 64401
VAICO V42-0051
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D
BLUE PRINT ADM52119
VALEO 586500
UFI 25.037.00
KNECHT OX 171/2D
BOSCH 0 986 TF0 094
CHAMPION XE529/606
NIPPARTS J1313030
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670CECO
SOFIMA S 5037 PE
DENCKERMANN A210143
CHAMPION COF100529E
KAMOKA F100701
MISFAT L104
PURFLUX L343C
RIDEX 7O0013
ALCO FILTER MD-509
MAGNETI MARELLI 154072348573
MAGNETI MARELLI 154085597180
PROFIT 1541-0171
KOLBENSCHMIDT 50013696
MASTER-SPORT 712/2X-OF-PCS-MS
MEYLE 714 322 0007
MASTER-SPORT 716/2X-OF-PCS-MS
BSG BSG 30-140-008
FRAM CH12141ECO
FRAM CH9657CECO
CHAMPION COF100699E
Dr!ve+ DP1110.11.0132
MECAFILTER ELH4326
OPEN PARTS EOF4002.10
COOPERSFIAAM FILTERS FA6794ECO
MULLER FILTER FOP239
FAST FT38075
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313035
PURFLUX L1073
TECNOCAR OP239C
QUINTON HAZELL QFL0064
WIX FILTERS WL7305
PZL Filters WO1522X
ASHIKA 10-ECO139
JAPKO 1ECO139
AVS AUTOPARTS LA104
DIAMAX DL1004
FILTRON OE 667/1
FILTRON OE 667/1A
MAXGEAR 26-1346
MOTAQUIP LVFL860
IAP QUALITY PARTS 123-11021
AP XENERGY X1524529
RED-LINE 38MZ002
FEBI BILSTEIN 172618
TITAN 0000013.0000007
MEAT & DORIA 14049G
DACO Germany DFO0603
PURRO PUR-PO2001
PURFLUX L343D
TECNOCAR OP239D
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670DECO
JPN 10F3012-JPN
RIDEX PLUS 7O0013P
OPTIMAL OP-FOF40049
MEYLE 11-12 330 0000/SK
MEYLE 11-12 330 0001/S
DAVID VASCO V326
JC PREMIUM B18009PR
MAHLE ORIGINAL OX 339/2D
KNECHT OX 339/2D
MAGNETI MARELLI 154068324060
BSG BSG 15-140-014
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.18.028
DENCKERMANN A210142
AMC Filter MO-447
BLUE PRINT ADB112119
KAVO PARTS MO-447
KAVO PARTS MO-537
KAVO PARTS MO-537A
STARK SKOF-0860365
RIDEX 7O0367
TITAN 0000185.0000007
MEYLE 712 330 0000/SK
BLUE PRINT ADF122118
BLUE PRINT ADF122119
BLUE PRINT ADF122120
FEBI BILSTEIN 38926
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670BECO
VALEO 586400
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside RIDEX Õlifilter 7O0013 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Õlifilter 4059191352807
(0)
4 Kommentaare Õlifilter 4059191352807
(0)
3 Kommentaare Õlifilter 4059191352807
(0)
2 Kommentaare Õlifilter 4059191352807
(0)
1 Kommentaare Õlifilter 4059191352807
(0)