RIDEX alates 8A0008: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Õhufilter tootja
RIDEX Õhufilter osta odav kell Rexbo
Õhufilter RIDEX 4059191328888 online kauplus

RIDEX Õhufilter
Artikli number: 8A0008

Õhufilter 4059191328888: reiting
Kommentaare (0)
  • Kuju: nurgeline
  • Pikkus (mm): 324.5
  • Laius (mm): 158.5
  • Kõrgus (mm): 56
  • Kerenumber kuni: 32236767
  • Riik: Uus
6,62 € Savesta: 15%
5,63 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: RIDEX
  • Tüüp: Õhufilter
  • EAN: 4059191328888
RIDEX 4059191328888

RIDEX Õhufilter 4059191328888 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
AC PC537
CITROËN 1444A4
CITROËN 1444A8
CITROËN 1444F4
CITROËN 1444H5
CITROËN 1444PY
CITROËN 1444R7
CITROËN 1444T5
CITROËN 1444T6
CITROËN 1444T7
CITROËN 1444T8
CITROËN 1444T9
CITROËN 1444W8
CITROËN 95618786
CITROËN 96010991
CITROËN 9601099180
CITROËN 960199918
CITROËN 9601999180
FIAT 9463381080
FIAT 9463624580
FIAT 9463624880
FIAT 9569762480
FIAT 9569762680
FIAT 9601099180
FIAT 961099180
FIAT 9620823680
FIAT 9626759680
FORD 1137475
FORD 5022741
FORD 5022883
FORD 890X9601BA
GENERAL MOTORS 25062261
HURTH 380
LANCIA 9626759680
LAURAK ELP3314
PEUGEOT 144408
PEUGEOT 144488
PEUGEOT 1444A9
PEUGEOT 1444F3
PEUGEOT 1444H4
PEUGEOT 1444H6
PEUGEOT 1444J1
PEUGEOT 1444J2
PEUGEOT 1444R2
PEUGEOT 1444T0
PEUGEOT 1444T1
PEUGEOT 1444T2
PEUGEOT 1444T3
PEUGEOT 1444T4
PEUGEOT 1444T5
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Õhufilter tootja
KRAFT 1715910
MAHLE ORIGINAL LX 529
MANN-FILTER C 33 156
MANN-FILTER C 33 156/1
BOSCH 1 457 432 200
HENGST FILTER E338L
MAGNETI MARELLI 152071758425
MAGNETI MARELLI 152071758596
FEBI BILSTEIN 22594
FEBI BILSTEIN 30998
MAPCO 60019
MAPCO 60614
VAICO V42-0036
VEMO V46-30-1002
KAGER 12-0009
MAHLE ORIGINAL LX 1295
MAHLE ORIGINAL LX 1296
MAHLE ORIGINAL LX 1610
MAHLE ORIGINAL LX 572
TOPRAN 720 957
COOPERSFIAAM FILTERS PA7092
COOPERSFIAAM FILTERS PA7323
COOPERSFIAAM FILTERS PA7689
FEBI BILSTEIN 38925
VALEO 585052
VALEO 585000
JC PREMIUM B2C029PR
JC PREMIUM B2P012PR
UFI 30.067.00
UFI 30.261.00
UFI 30.933.00
KNECHT LX 529
KNECHT LX 572
KNECHT LX 1295
KNECHT LX 1296
KNECHT LX 1610
CHAMPION U543/606
STARK SKAF-0060007
SOFIMA S 4320 A
SOFIMA S 8920 A
DENCKERMANN A140025
CHAMPION CAF100543P
KAMOKA F201701
PURFLUX A1342
PURFLUX A397
STARK SKIF-0170169
RIDEX 8A0008
RIDEX 424I0169
MEAT & DORIA 18117
MEAT & DORIA 17120
HOFFER 18117
JP GROUP 4118604109
JP GROUP 4118605009
ALCO FILTER MD-9410
ALCO FILTER MD-9088
SOFIMA S 3261 A
MEYLE 11-12 014 4419
PROFIT 1512-0801
KRAFT 1715580
AUTOMEGA 180028910
AUTOMEGA 180034310
MEAT & DORIA 18325
MAXGEAR 26-0010
DENCKERMANN A140026
DENCKERMANN A140514
BLUE PRINT ADP152212
FRAM CA11100
FRAM CA5111
FRAM CA5715
FRAM CA8855
HENGST FILTER E1167L
MECAFILTER ELP3649
KAMOKA F223301
OPTIMAL FA-00613
WIX FILTERS WA6185
WIX FILTERS WA6262
FILTRON AP 021
FILTRON AP 090
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside RIDEX Õhufilter 8A0008 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Õhufilter 4059191328888
(0)
4 Kommentaare Õhufilter 4059191328888
(0)
3 Kommentaare Õhufilter 4059191328888
(0)
2 Kommentaare Õhufilter 4059191328888
(0)
1 Kommentaare Õhufilter 4059191328888
(0)