RIDEX alates 243G0004: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Hõõgküünal tootja
RIDEX Hõõgküünal osta odav kell Rexbo
Hõõgküünal for vehicles without AHU RIDEX 4059191651450 online kauplus

RIDEX Hõõgküünal for vehicles without AHU
Artikli number: 243G0004

Hõõgküünal 4059191651450: reiting
Kommentaare (0)
  • pikkus üle kõige (mm): 92
  • Keermemõõt: M10x1.0
  • Pinge [V]: 11
  • Võtmekaugus: 10
  • Takistus [oom]: 0,5
  • Kaal (g): 25
  • Hulk: 5
  • Riik: Uus
8,29 €* Savesta: 15%
7,05 €
sisaldab 20% KM,
v.a saatmiskulud
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
Toote detailid
  • Hulk: 5
  • Muud andmed
  • Tootja: RIDEX
  • Tüüp: Hõõgküünal
  • EAN: 4059191651450
RIDEX 4059191651450

RIDEX Hõõgküünal 4059191651450 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
FORD 1037204
FORD 1669977
FORD AB
GENERAL MOTORS 009110724
GENERAL MOTORS 09110724
GENERAL MOTORS 095508494
GENERAL MOTORS 9110724
GENERAL MOTORS 93189648
GENERAL MOTORS 93196922
GENERAL MOTORS 95508494
MITSUBISHI M883828
MITSUBISHI MW30756065
NISSAN 1106500Q00
NISSAN 1106500QAA
NISSAN 1106500QAF
NISSAN 1106500QAG
NISSAN 11065BN701
OPEL 1214020
OPEL 1214082
OPEL 4402724
OPEL 4409469
OPEL 4416912
OPEL 88900722
OPEL 91158701
RENAULT 7700111323
RENAULT 7701069730
RENAULT 8200343855
RENAULT 8200421091
RENAULT 8200434855
RENAULT 8200464077
RENAULT 8200490950
RENAULT 8671004853
SUZUKI 1855067JG0
SUZUKI 1855067JG0000
SUZUKI 1855084A00
SUZUKI 1855084A00000
SUZUKI 1855084A00LCP
SUZUKI 1855084A50
SUZUKI 1855084A50000
SUZUKI 1855084A51
SUZUKI 1855084A51000
VAUXHALL 91158701
VAUXHALL 95508494
VOLVO 1275498
VOLVO 30883828
VW N10140101
VW N10140102
VW N10140103
VW N10140104
VW N10140105
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Hõõgküünal tootja
FLENNOR FG9093
FLENNOR FG9905
NGK 6001
BOSCH 0 250 202 022
BERU Z57
BERU GN855
BERU GN018
NGK 1684
NGK 4520
NGK 5605
NGK 6892
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715012
DENSO DG-005
MAGNETI MARELLI 062900028304
FEBI BILSTEIN 17979
SWAG 30 91 7979
JAPANPARTS B077
JAPANPARTS B103
JAPANPARTS CE-104
JAPANPARTS CE-502
DUPLI COLOR 538834
DUPLI COLOR 598777
DUPLI COLOR 600890
DUPLI COLOR 672125
DUPLI COLOR 672286
DUPLI COLOR 807237
VEMO V99-14-0005
VEMO V99-14-0021
VEMO V99-14-0051
TOPRAN 107 119
BLUE PRINT ADC41813
BLUE PRINT ADN11826
BOSCH 0 250 212 009
MAGNETI MARELLI 062900071304
VALEO 345101
NGK 2408
NGK 1019
VALEO 345104
CHAMPION CH271/002
CHAMPION L82C/T10
NIPPARTS J5715014
FEBI BILSTEIN 45045
BLUE PRINT ADG01848
MOTIP 41870
MOTIP 44856
MOTIP 44865
MOTIP 45060
MOTIP 941870
MOTIP 944700
MOTIP 944856
MOTIP 944864
MOTIP 945060
DELPHI HDS342
FAE 74145
LUCAS DIESEL LP027
LUCAS DIESEL LP073
HIDRIA 13 721 659
HIDRIA 13 721 825
CHAMPION CH271/102
JP GROUP 1191800400
STARK SKGP-1890003
STARK SKGP-1890060
DT 6.27310
DUPLI COLOR 672262
DUPLI COLOR 835308
MEYLE 100 020 2022
AUTOMEGA 150106210
MEYLE 16-14 860 0010
DT 6.27312
SWAG 60 94 5045
MAXGEAR 66-0004
MAXGEAR 66-0021
MAXGEAR 66-0071
ERA 886006
ERA 886008
ERA 886011
ERA 886020
NGK 9456
JAPKO B077
JAPKO B103
CHAMPION CH271
FAST FT82738
METZGER H1 659
HIDRIA H1 659
METZGER H1 825
HIDRIA H1 825
METZGER H1 977
KAVO PARTS IGP-6504
MASTER-SPORT SZ-6-PCS-MS
MAPCO 7106
MAPCO 7802
MAPCO 7811
RIDEX 243G0004
RIDEX 243G0061
HELLA 8EG 008 498-221
HELLA 8EG 008 498-241
MAPCO 7802/4
MAXGEAR 66-0086
KAMOKA KP022
KAMOKA KP032
KAMOKA KP046
KAMOKA KP050
STARK SKGP-1890185
RIDEX 243G0186
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside RIDEX Hõõgküünal 243G0004 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Hõõgküünal 4059191651450
(0)
4 Kommentaare Hõõgküünal 4059191651450
(0)
3 Kommentaare Hõõgküünal 4059191651450
(0)
2 Kommentaare Hõõgküünal 4059191651450
(0)
1 Kommentaare Hõõgküünal 4059191651450
(0)