RIDEX alates 424I0021: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Salongifilter tootja
RIDEX Salongifilter osta odav kell Rexbo
Filter, salongiõhk Tolmufilter, Partikkelfilter RIDEX 4059191333707 online kauplus

RIDEX Filter, salongiõhk Tolmufilter, Partikkelfilter
Artikli number: 424I0021

Filter, salongiõhk 4059191333707: reiting
Kommentaare (0)
  • Filtritüüp: Tolmufilter, Partikkelfilter
  • Pikkus (mm): 194
  • Laius (mm): 214
  • Kõrgus (mm): 29
  • Sõidukivarustus: Kliimaautomaatikaga sõidukile
  • Riik: Uus
5,65 €* Savesta: 15%
4,80 €
sisaldab 20% KM,
v.a saatmiskulud
Praegu otsas
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: RIDEX
  • Tüüp: Filter, salongiõhk
  • EAN: 4059191333707
RIDEX 4059191333707

RIDEX Filter, salongiõhk 4059191333707 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
LEXUS 87139YZZ08
SUBARU 72880AJ000
SUBARU 72880AJ0009P
SUBARU SEDNF29100
SUBARU SEDNF29110
TOYOTA 8713902020
TOYOTA 8713902090
TOYOTA 8713906050
TOYOTA 8713906080
TOYOTA 8713907010
TOYOTA 8713907020
TOYOTA 871390D010
TOYOTA 871390D070
TOYOTA 8713930040
TOYOTA 8713930070
TOYOTA 8713952020
TOYOTA 8713952040
TOYOTA 87139YZZ08
TOYOTA 87139YZZ16
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Filter, salongiõhk tootja
BLUE PRINT ADT32522
FRIGAIR 1315.5306
MANN-FILTER CU 1919
MANN-FILTER CUK 1919
VALEO 715620
BOSCH 1 987 432 190
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342024
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342027
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342028
DENSO DCF356P
HENGST FILTER E2945LI
MAGNETI MARELLI 350203062440
FEBI BILSTEIN 27465
FEBI BILSTEIN 30242
MAPCO 65561
CORTECO 80000604
CORTECO 80000605
JAPANPARTS FAA-TY9
VEMO V70-30-0009
MAHLE ORIGINAL LA 395
BLUE PRINT ADT32511
BLUE PRINT ADT32514
COOPERSFIAAM FILTERS PC8186
COOPERSFIAAM FILTERS PC8195
VALEO 701021
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342035
JC PREMIUM B42013PR
JC PREMIUM B42013CPR
JC PREMIUM B42012PR
UFI 53.147.00
3F QUALITY 1636
3F QUALITY 633
KNECHT LA 395
NIPPARTS J1342028
JAPANPARTS FAA-TY13
STARK SKIF-0170020
MANN-FILTER FP 1919
DELPHI TSP0325232
SOFIMA S 3147 C
CHAMPION CCF0051
PURFLUX AH256
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1347009
RIDEX 424I0021
OPTIMAL FC-01750
MEAT & DORIA 17423
MEAT & DORIA 17423K
HOFFER 17423K
ASHIKA 21-TY-TY9
ALCO FILTER MS-6368
BOSCH 0 986 628 523
PROFIT 1521-2150
PROFIT 1521-2353
KRAFT 1733740
MASTER-SPORT 1919-IF-PCS-MS
ASHIKA 21-TY-TY13
MAXGEAR 26-0464
MAXGEAR 26-0853
MEYLE 30-12 319 0006
MEYLE 30-12 320 0006
UFI 54.266.00
TOPRAN 600 038
TOPRAN 600 044
ACKOJA A70-30-0001
ACKOJA A70-31-0003
FRAM CF10285
DIEDERICHS DCI0143
DIEDERICHS DCI0275
KAMOKA F401001
MULLER FILTER FC205
MULLER FILTER FK288
DENCKERMANN M110475
NIPPARTS N1342040
CLEAN FILTER NC2358
CORTECO 49408484
BLUE PRINT ADT32130
DT 14.87000
KRAFT 1733721
MEYLE 30-12 324 0006
KAVO PARTS TC-1018
KAVO PARTS TC-1018X
KAVO PARTS TC-1025C
KAVO PARTS TC-1025X
FILTRON K 1210
DJ PARTS FC1033
DJ PARTS FC1051C
KAVO PARTS KSK-9004
KAVO PARTS KSK-9005
STARK SKPSM-4570022
RIDEX 4682P0023
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342024BF
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside RIDEX Filter, salongiõhk 424I0021 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Filter, salongiõhk 4059191333707
(0)
4 Kommentaare Filter, salongiõhk 4059191333707
(0)
3 Kommentaare Filter, salongiõhk 4059191333707
(0)
2 Kommentaare Filter, salongiõhk 4059191333707
(0)
1 Kommentaare Filter, salongiõhk 4059191333707
(0)