REINZ alates 41-70089-00: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Sulgurkruvi, õlivann tootja
REINZ Sulgurkruvi, õlivann osta odav kell Rexbo
Rõngastihend, õli äravoolukruvi Vask, Siseläbimõõt: 14,00mm REINZ 4026634043561 online kauplus

REINZ Rõngastihend, õli äravoolukruvi Vask, Siseläbimõõt: 14,00mm
Artikli number: 41-70089-00

Rõngastihend, õli äravoolukruvi 4026634043561: reiting
Kommentaare (0)
  • Materjal: Vask
  • Siseläbimõõt [mm]: 14,00
  • Jämedus [mm]: 1,50
  • Kuju: A-kuju
  • Läbimõõt [mm]: 20,00
  • TECDOC-mootorinumber: M 102.910
  • Riik: Uus
0,27 € Savesta: 15%
0,23 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: REINZ
  • Tüüp: Rõngastihend, õli äravoolukruvi
  • EAN: 4026634043561
REINZ 4026634043561

REINZ Rõngastihend, õli äravoolukruvi 4026634043561 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
ALFA ROMEO 234032235
DAF 0244680
DEUTZ-FAHR 01118693
DEUTZ-FAHR 01301223
FIAT 10280060
FORD 0209725
FORD 0220025
FORD 1005306
FORD 95VW6734AA
HANOMAG 0996731012
KHD 01118693
MAN 06561900706
MAN 6561900706
MAZDA 995641400
MERCEDES-BENZ 007603014106
OPEL 11023582
OPEL 2091046
PEUGEOT 117005
RENAULT TRUCKS 0003008058
RENAULT TRUCKS 0870073700
RENAULT TRUCKS 5000254857
RENAULT TRUCKS 7703062043
SAAB 7522709
SAAB 8728051
SCANIA 192633
SCANIA 303098
STEYR 90003098015
VOLVO 9690116
VW N0138492
VW N138492
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Rõngastihend, õli äravoolukruvi tootja
GOETZE 33-110870-00
ELRING 243.205
ELRING 115.100
AJUSA 15037900
AJUSA 15038900
BOSCH 2 916 710 610
BOSCH 2 916 710 609
FEBI BILSTEIN 07215
CORTECO 12015256B
SWAG 99 90 7215
TOPRAN 104 474
VAICO V10-2265
AJUSA 21012700
AJUSA 22007000
DT 9.01028
GATES GAT4394
REINZ 41-70089-00
FA1 232.150.100
FA1 259.150.100
BLUE PRINT ADA100105
FA1 232.150-U-50
FA1 257.828.011
FA1 259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.67.001
PAYEN KG664
KLOKKERHOLM 0013477
BLUE PRINT ADV180102
BLUE PRINT ADV180104
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V53-0068
JP GROUP 8113850100
FA1 259.150-U-5
FA1 232.150-U-5
FA1 232.150-U-25
AUTOMEGA 190021210
FA1 259.150.010
ACKOJA A53-0068
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside REINZ Rõngastihend, õli äravoolukruvi 41-70089-00 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 4026634043561
(0)
4 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 4026634043561
(0)
3 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 4026634043561
(0)
2 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 4026634043561
(0)
1 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 4026634043561
(0)