PURFLUX alates AHA319: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Salongifilter tootja
PURFLUX Salongifilter osta odav kell Rexbo
Filter, salongiõhk Peentolmufilter (PM 2.5) PURFLUX 3286066803190 online kauplus

PURFLUX Filter, salongiõhk Peentolmufilter (PM 2.5)
Artikli number: AHA319

Filter, salongiõhk 3286066803190: reiting
Kommentaare (0)
  • Filtritüüp: Peentolmufilter (PM 2.5)
  • Pikkus (mm): 286
  • Laius (mm): 182
  • Kõrgus (mm): 32
  • Riik: Uus
27,75 €* Savesta: 15%
23,59 €
sisaldab 20% KM,
v.a saatmiskulud
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: PURFLUX
  • Tüüp: Filter, salongiõhk
  • EAN: 3286066803190
PURFLUX 3286066803190

PURFLUX Filter, salongiõhk 3286066803190 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
PEUGEOT 6447KL
PEUGEOT 6447NV
PEUGEOT 6447TJ
PEUGEOT 647932
PEUGEOT 647941
PEUGEOT 647975
PEUGEOT 6479C2
PEUGEOT E146034
PEUGEOT E146071
PEUGEOT E146155
PEUGEOT E146177
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Filter, salongiõhk tootja
FRIGAIR 1308.5336
MANN-FILTER CU 2940
MANN-FILTER CUK 2940
VALEO 698664
VALEO 698714
BOSCH 1 987 432 079
BOSCH 1 987 432 379
DENSO DCF071K
HENGST FILTER E1911LC
HENGST FILTER E1911LI
MAGNETI MARELLI 350203061700
MAGNETI MARELLI 350203063700
FEBI BILSTEIN 21137
FEBI BILSTEIN 21139
MAPCO 67414
CORTECO 21652540
CORTECO 21652548
VEMO V22-30-1006
VEMO V22-31-1003
MAHLE ORIGINAL LA 138
MAHLE ORIGINAL LAK 138
TOPRAN 720 289
TOPRAN 720 290
COOPERSFIAAM FILTERS PC8279
VALEO 701014
COOPERSFIAAM FILTERS PCK8279
JC PREMIUM B4P011CPR
UFI 53.038.00
UFI 54.111.00
3F QUALITY 1490
3F QUALITY 490
KNECHT LA 138
KNECHT LAK 138
ALCO FILTER MS-6237C
STARK SKIF-0170019
STARK SKIF-0170027
MANN-FILTER FP 2940
SOFIMA S 3038 C
DELPHI TSP0325123
BLUE PRINT ADP152509
BLUE PRINT ADP152510
SOFIMA S 4111 CA
HENGST FILTER E2979LI
HENGST FILTER E2979LC
CHAMPION CCF0227
CHAMPION CCF0227C
KAMOKA F402201
KAMOKA F501801
PURFLUX AH319
PURFLUX AHC319
DENCKERMANN M110158
FRIGAIR 1308.4184
RIDEX 424I0028
RIDEX 424I0020
MEAT & DORIA 17117
MEAT & DORIA 17117K
JP GROUP 4128101509
ALCO FILTER MS-6237
BOSCH 0 986 628 501
MEYLE 11-12 319 0000
MEYLE 11-12 320 0000
PROFIT 1520-2209
PROFIT 1521-2110
KRAFT 1736000
KRAFT 1736001
AUTOMEGA 180044610
AUTOMEGA 180048710
MAXGEAR 26-0250
MAXGEAR 26-0721
MASTER-SPORT 2940-IF-PCS-MS
FRAM CF11164
FRAM CFA11164
DENCKERMANN D180121
DIEDERICHS DCI0195
DIEDERICHS DCI1195
MULLER FILTER FC183
MULLER FILTER FK183
KNECHT LAO 138
MAHLE ORIGINAL LAO 138
DENCKERMANN M110157
DENCKERMANN M110159
CLEAN FILTER NC2055
WIX FILTERS WP9112
WIX FILTERS WP9113
CORTECO 49408636
MASTER-SPORT 2940-IFB-PCS-MS
PURFLUX AHA319
FILTRON K 1093
FILTRON K 1093A
COOPERSFIAAM FILTERS PCA8279
KAMOKA 6080009
STARK SKIF-0170491
RIDEX 424I0492
MAXGEAR 26-1887
CHAMPION CCF0227B
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside PURFLUX Filter, salongiõhk AHA319 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Filter, salongiõhk 3286066803190
(0)
4 Kommentaare Filter, salongiõhk 3286066803190
(0)
3 Kommentaare Filter, salongiõhk 3286066803190
(0)
2 Kommentaare Filter, salongiõhk 3286066803190
(0)
1 Kommentaare Filter, salongiõhk 3286066803190
(0)