KAMOKA alates F103401: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Õlifilter tootja
KAMOKA Õlifilter osta odav kell Rexbo
Õlifilter Filtrer KAMOKA 2238126354940 online kauplus

KAMOKA Õlifilter Filtrer
Artikli number: F103401

Õlifilter 2238126354940: reiting
Kommentaare (0)
  • Ehitusaasta alates: 11/2002
  • Kõrgus (mm): 69
  • Siseläbimõõt 2 (mm): 24
  • Filtritüüp: Filtrer
  • Läbimõõt [mm]: 65
  • Riik: Uus
3,85 €
sisaldab 20% KM,
v.a saatmiskulud
Praegu otsas
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: KAMOKA
  • Tüüp: Õlifilter
  • EAN: 2238126354940
KAMOKA 2238126354940

KAMOKA Õlifilter 2238126354940 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
BMW 11427557012
BMW 11427622446
CITROËN 1109AH
CITROËN 1109AJ
CITROËN 1109CK
CITROËN 1109CL
CITROËN 1109X3
CITROËN 1109X4
CITROËN 1109Z0
CITROËN 1109Z1
CITROËN 1109Z2
CITROËN 1619269980
CITROËN 1629084080
CITROËN 9467645080
CITROËN 9467645180
CITROËN 9653896680
CITROËN 9818914980
CITROËN E149109
CITROËN E149234
FIAT 9467521180
FIAT 9467558380
FIAT 9662282580
FORD 1303476
FORD 1373069
FORD 1427824
FORD 1717510
FORD 1727561
FORD 3M5Q6744AA
FORD 6C1Q6744AA
FORD USA 3M5Q6744AA
IVECO 9662282580
JAGUAR C2S43999
JAGUAR C2S52524
LAND ROVER LR001247
LAND ROVER LR001261
LAND ROVER LR004459
LAND ROVER LR028438
LAND ROVER LR030778
MITSUBISHI MN982159
MITSUBISHI MN982324
MITSUBISHI MN982380
MITSUBISHI MN982419
MITSUBISHI MZ690904
MITSUBISHI TS200007
OPEL 3557939
PEUGEOT 1109AH
PEUGEOT 1109AJ
PEUGEOT 1109CK
PEUGEOT 1109CL
PEUGEOT 1109X3
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Õlifilter tootja
VAICO V24-0021
MANN-FILTER HU 711/51 x
BOSCH 1 457 429 249
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315030
HENGST FILTER E44H D110
MAGNETI MARELLI 152071758833
MAGNETI MARELLI 152071760872
MAPCO 64307
JAPANPARTS FO-316S
JAPANPARTS FO-ECO060
KRAFT 1702101
KAGER 10-0248
MAHLE ORIGINAL OC 100
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D
MAHLE ORIGINAL OX 339/2D
TOPRAN 302 318
COOPERSFIAAM FILTERS FA5747AECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5970AECO
VALEO 586503
VALEO 586525
JC PREMIUM B10504PR
UFI 25.060.00
KNECHT OX 339/2D
NIPPARTS N1315030
BLUE PRINT ADF122102
SOFIMA S 5060 PE
CHAMPION COF100530E
KAMOKA F103401
MISFAT L108
PURFLUX L398A
ASHIKA 10-ECO060
OPTIMAL FO-00072
RIDEX 7O0013
RIDEX 7O0017
JP GROUP 1518503500
ASHIKA 10-03-316
ALCO FILTER MD-525
JAPKO 10316
SWAG 11 93 2103
DT Spare Parts 12.16025
PROFIT 1541-0181
AUTOMEGA 180036210
JAPKO 1ECO060
MAXGEAR 26-0193
KOLBENSCHMIDT 50013695
MASTER-SPORT 711/51X-OF-PCS-MS
MEYLE 714 322 0011
DENCKERMANN A210188
ACKOJA A37-0500
BSG BSG 30-140-006
BSG BSG 70-140-001
FRAM CH10717AECO
FRAM CH9973AECO
Dr!ve+ DP1110.11.0076
MECAFILTER ELH4335
MECAFILTER ELH4357
MULLER FILTER FOP247
FAST FT38074
MISFAT L141
CLEAN FILTER ML1733
JS ASAKASHI OE42001
QUINTON HAZELL QFL0035
QUINTON HAZELL QFL0107
SCT Germany SH 4035 P
WIX FILTERS WL7413
BLUE PRINT ADJ132132
BLUE PRINT ADJ132133
CHAMPION COF100787E
DJ PARTS FL1149
LAND ROVER LR001247
LAND ROVER LR030778
MEAT & DORIA 14084G
RIDEX 4055F26541
MASTER-SPORT 450002342
AUGER 104202
ProfiPower 1F0005
JPN 10F5020-JPN
RIDEX 4055F34747
RIDEX PLUS 7O0013P
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside KAMOKA Õlifilter F103401 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Õlifilter 2238126354940
(0)
4 Kommentaare Õlifilter 2238126354940
(0)
3 Kommentaare Õlifilter 2238126354940
(0)
2 Kommentaare Õlifilter 2238126354940
(0)
1 Kommentaare Õlifilter 2238126354940
(0)