FA1 alates 232.150-U-5: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Sulgurkruvi, õlivann tootja
FA1 Sulgurkruvi, õlivann osta odav kell Rexbo
Rõngastihend, õli äravoolukruvi Siseläbimõõt: 14mm, Alumiinium FA1 5905133256438 online kauplus

FA1 Rõngastihend, õli äravoolukruvi Siseläbimõõt: 14mm, Alumiinium
Artikli number: 232.150-U-5

Rõngastihend, õli äravoolukruvi 5905133256438: reiting
Kommentaare (0)
  • Materjal: Alumiinium
  • Siseläbimõõt [mm]: 14
  • Jämedus/Tugevus (mm): 1,5
  • Kuju: A-kuju
  • Läbimõõt [mm]: 20
  • Hulk: 5
  • Riik: Uus
1,94 €* Savesta: 14%
1,67 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Praegu otsas
- +
Lisa korvi
Facebook
  • Muud andmed
  • Tootja: FA1
  • Tüüp: Rõngastihend, õli äravoolukruvi
  • EAN: 5905133256438
FA1 5905133256438

FA1 Rõngastihend, õli äravoolukruvi 5905133256438 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
BMW 07119963225
DEUTZ 01118692
FORD 0220025
FORD 3252267
GENERAL MOTORS 93193729
KHD 01118692
MERCEDES-BENZ 007603014104
MERCEDES-BENZ N000000001069
NISSAN 151934A0A5
OPEL 11023589
OPEL 2091011
OPEL 4708898
PORSCHE 90012300830
RENAULT 7703062003
SUZUKI 0916814015
SUZUKI 0916814015000
VAG N01384903
VAG N0138493
VAG N0138495
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Rõngastihend, õli äravoolukruvi tootja
PAYEN PA349
ELRING 243.205
ELRING 153.270
FEBI BILSTEIN 07215
FEBI BILSTEIN 32456
SWAG 99 90 7215
TOPRAN 110 600
AJUSA 21012700
AJUSA 22007000
DT 9.01006
DT 9.01028
SWAG 85 93 2456
REINZ 41-70089-00
REINZ 41-71042-00
BLUE PRINT ADH20102
FA1 232.150.100
FA1 259.150.100
BLUE PRINT ADA100105
KLOKKERHOLM 0013474
FA1 232.150-U-50
FA1 259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V53-0068
KLOKKERHOLM 9539478
TOPRAN 115 085
FA1 259.150-U-5
FA1 232.150-U-5
DT 1.12262
FA1 232.150-U-25
TOPRAN 208 365
KS TOOLS 430.2505
KLOKKERHOLM 9539474
FA1 259.150.010
VIKA 11030366501
ACKOJA A53-0068
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside FA1 Rõngastihend, õli äravoolukruvi 232.150-U-5 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 5905133256438
(0)
4 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 5905133256438
(0)
3 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 5905133256438
(0)
2 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 5905133256438
(0)
1 Kommentaare Rõngastihend, õli äravoolukruvi 5905133256438
(0)