DENSO alates K20TT: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Süüteküünal tootja
DENSO Süüteküünal osta odav kell Rexbo
Süüteküünal VU: 16 DENSO 042511460447 online kauplus

DENSO Süüteküünal VU: 16 Nickel TT
Artikli number: K20TT

Süüteküünal 042511460447: reiting
Kommentaare (0)
  • Tooteliin: Nickel TT
  • Võtmekaugus: 16
  • Mootorikood: M40 B16 (164E1)
  • Süüteküünal: 1-massielektrood
  • Keermemõõt 1: 19
  • Väändejõud [Nm]: 22
  • Läbimõõt [mm]: 14
  • Kaal (g): 43
  • Riik: Uus
4,19 €* Savesta: 15%
3,56 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
Toote detailid
  • Mootori number kuni: 1945438
  • Mootorikood: M40 B16 (164E1)
  • Katalüsaatoritüüp: sõidukitele ilma katalüsaatorita
  • Kütusesüsteemi seadmed: Motronic
  • Hulk: 4
  • Sissepritsesüsteem: SPI (tsentraalsissepritse)
  • Sõiduki tootjamaa: Prantsusmaa
  • Spetsifikatsioon: 14 mm diameter+
  • Muud andmed
  • Tootja: DENSO
  • Tüüp: Süüteküünal
  • EAN: 042511460447
DENSO 042511460447

DENSO Süüteküünal 042511460447 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
ALFA ROMEO 46449690
ALFA ROMEO 46480307
ALFA ROMEO 46521529
ALFA ROMEO 46550991
ALFA ROMEO 60512848
ALFA ROMEO 60571785
ALFA ROMEO 60593139
BMW 0030548
BMW 0032136
BMW 0037607
BMW 0141871
BMW 0148593
BMW 12120030548
BMW 12120032136
BMW 12120037607
BMW 12120141871
BMW 12120148593
BMW 12121344520
BMW 12121435956
BMW 12121705914
BMW 12121715539
BMW 12129059794
BMW 12129061382
BMW 12129061870
BMW 12129063428
BMW 12129064617
BMW 12129064619
BMW 12129064656
BMW 12129065062
BMW 12129065366
BMW 12129071003
BMW 1344520
BMW 1435956
BMW 1705914
BMW 1715539
BMW 9059794
BMW 9061382
BMW 9061870
BMW 9063428
BMW 9064617
BMW 9064619
BMW 9064656
BMW 9065062
BMW 9065366
BMW 9071003
CADILLAC 24425327
CHERY A113707110CA
CHEVROLET 96307729
CHEVROLET 96417176
CHEVROLET 96476119
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Süüteküünal tootja
BOSCH 2 423 400 003
BERU Z4
BERU Z63
BERU Z14
BERU Z29
BERU Z239
BERU Z98
BERU Z237
NGK 2288
NGK 2513
NGK 2848
NGK 3199
NGK 4388
NGK 4563
NGK 5165
NGK 6002
NGK 6343
NGK 6895
NGK 6992
VALEO 246492
BOSCH 0 242 229 648
BOSCH 0 242 229 654
BOSCH 0 242 229 659
BOSCH 0 242 229 712
BOSCH 0 242 229 719
BOSCH 0 242 235 556
BOSCH 0 242 235 666
BOSCH 0 242 235 668
BOSCH 0 242 235 715
BOSCH 0 242 236 542
DENSO K20PBR-S10
DENSO K20PR-U
DENSO K20TNR
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
DENSO KJ20CR11
DENSO PK20TR11
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110060312
MAGNETI MARELLI 062110070312
MAGNETI MARELLI 062110120312
FEBI BILSTEIN 13429
FEBI BILSTEIN 13502
FEBI BILSTEIN 13503
FEBI BILSTEIN 13505
FEBI BILSTEIN 13506
FEBI BILSTEIN 13518
FEBI BILSTEIN 13521
VEMO V99-75-0007
VEMO V99-75-0014
VEMO V99-75-0023
BERU Z304
VALEO 246852
BOSCH 0 242 236 562
DENSO K20PBR
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE017/T10
CHAMPION OE077/T10
CHAMPION OE089/T10
CHAMPION OE026/T10
CHAMPION OE120/T10
CHAMPION OE066/T10
DENSO KJ20CR-U11
CHAMPION OE223
STARK SKSP-1990001
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990005
STARK SKSP-1990006
TOPRAN 500 629
DT 4.67509
RIDEX 686S0002
RIDEX 686S0005
TOPRAN 501 331
JP GROUP 1691700200
HELLA 8EH 188 704-091
HELLA 8EH 188 704-271
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 706-071
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-12
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-20
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-24
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-27
STARK SKSP-1990060
RIDEX 686S0061
STARK SKSP-1990061
RIDEX 686S0062
STARK SKSP-1990064
RIDEX 686S0065
STARK SKSP-1990065
RIDEX 686S0066
NGK 94301
RIDEX 686S0006
RIDEX 686S0007
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside DENSO Süüteküünal K20TT kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Süüteküünal 042511460447
(0)
4 Kommentaare Süüteküünal 042511460447
(0)
3 Kommentaare Süüteküünal 042511460447
(0)
2 Kommentaare Süüteküünal 042511460447
(0)
1 Kommentaare Süüteküünal 042511460447
(0)