BOSCH alates 0 242 240 593: teie valitud sõiduki
Autovaruosad kataloog:
  • Amort / vedru / vedrupakett
  • Andurid, releed ja juhtseadmed
  • Elektrisüsteem
  • Filter
  • Haakeseade / -ehitusosad
  • Kardaan / differ
  • Kereosad, tuled / kereosad, aknaklaasid
  • Klaasipuhastus
  • Kliimaseade
  • Käigukast
  • Küte / õhutus
  • Liigend, veovõll / veovõll
  • Mootor
  • Mootori jahutus
  • Paranduskomplektid
  • Pidurisüsteem
  • Rattalaager
  • Rihmad, ketid, pingutusrullid
  • Roolimine
  • Rõngastihendid, tihendid
  • Salongitarvikud
  • Sidur / -ehitusosad
  • Süütesüsteem, tuled
  • Toitesüsteem
  • Torud ja voolikud
  • Valgustus
  • Vedrustus, hoob
  • Väljalaskesüsteem
  • Õlid, määrded, vedelikud
Top Süüteküünal tootja
BOSCH Süüteküünal osta odav kell Rexbo
Süüteküünal VU: 16 BOSCH 3165143134443 online kauplus

BOSCH Süüteküünal VU: 16 CST58
Artikli number: 0 242 240 593

Süüteküünal 3165143134443: reiting
Kommentaare (0)
  • Võtmekaugus: 16
  • Tooteliin: CST58
  • Väliskeere [mm]: 14
  • Keermepikkus (mm): 19
  • Sädemeasetus (mm): 3
  • Keerme samm (mm): 1,25
  • Elektroodide vahe (mm): 0,8
  • Väändejõud [Nm]: 28
  • Pooluste arv: 1
  • Pöördenurk [kraad]: 90
  • TECDOC-mootorinumber: GMA
  • Riik: Uus
3,56 € Savesta: 15%
3,03 €
sisaldab 20% KM,
Tarne
Laos
- +
Lisa korvi
Facebook
Toote detailid
  • Kerenumber alates: 00800001
  • Kerenumber kuni: YD 471564
  • Mootori number kuni: 14159540
  • Mootori kood: N9F<DL20 DOHC EFI>
  • Ehitusliik: <Sierra 2.0 XR4i>
  • Katalüsaatoritüüp: Katalüsaatoriga sõidukile
  • Kütuseliik: CNG/LPG
  • Ettevõttenumber: LA-HM1
  • Piirangutega toode/piirangu info 2: Elektroodide vahe peab gaasajami jaoks reguleeritama
  • Muud andmed
  • Tootja: BOSCH
  • Tüüp: Süüteküünal
  • EAN: 3165143134443
BOSCH 3165143134443

BOSCH Süüteküünal 3165143134443 sobib järgmistele sõidukitele:

OEM-numbrid
Viitenumbri(te) OEM:
Tootja OE-number
AUDI 101000004AA
AUDI 101000017AA
BOSCH 13
BOSCH BlisterN12FR6DC
BOSCH FR6D
BOSCH FR6DC
BOSCH Set40242240850
CITROËN 596004
CITROËN 59625N
CITROËN 59626G
CITROËN 5962A2
CITROËN 5962A9
CITROËN 5962C4
CITROËN 5962C5
CITROËN 5962C9
CITROËN 5962G2
CITROËN 5962G4
CITROËN 5962K1
CITROËN 5962K6
CITROËN 5962N0
CITROËN 5962R0
CITROËN 5962R4
CITROËN 5962X2
CITROËN 5962X9
CITROËN 91509266
CITROËN 96009087
CITROËN 96024607
CITROËN 9607016480
CITROËN 96115813
CITROËN 97537377
CITROËN CF10
CITROËN MDF000006C
CITROËN MKP00096
FIAT 5894586
FIAT 71711807
FIAT 7565853
FIAT 7698212
FIAT 77603384
FIAT 7GYSSR
FIAT 9602460780
FIAT K9602460780
FORD 5099295
FORD 5099832
FORD 5099948
FORD 6080256
FORD 800F12405BA
FORD 81OF12405AAA
FORD 81SF12405BA
FORD 85SF12405DA
FORD 88SF12405BB
Järgnevad tooted sobivad samuti OE-numbriga
Süüteküünal tootja
BERU Z1
BERU Z52
BERU Z193
BERU Z24
NGK 2078
NGK 2848
NGK 3330
NGK 3783
NGK 4856
NGK 5637
NGK 6895
NGK 6962
NGK 7811
BOSCH 0 242 240 528
BOSCH 0 242 240 593
DENSO IK20
DENSO K20PR-U
DENSO K20TT
DENSO K22PB
DENSO Q20PR-U
DENSO Q20R-U
DENSO Q20TT
DENSO Q22PR-U
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062000739304
MAGNETI MARELLI 062110070312
MAGNETI MARELLI 062110250312
MAGNETI MARELLI 062110280312
MAGNETI MARELLI 062120040312
FEBI BILSTEIN 13421
FEBI BILSTEIN 13423
FEBI BILSTEIN 13424
FEBI BILSTEIN 13449
FEBI BILSTEIN 13450
FEBI BILSTEIN 13505
FEBI BILSTEIN 13506
CORTECO 20015465B
VEMO V99-75-0001
VEMO V99-75-0012
VEMO V99-75-0013
VEMO V99-75-0014
TOPRAN 107 127
VALEO 246196
VALEO 246895
VALEO 246851
VALEO 246892
DENSO K20PBR
BOSCH 0 241 240 609
CHAMPION OE094/T10
CHAMPION OE014/T10
CHAMPION OE015/T10
NGK 3678
CORTECO 12001177B
DENSO IK20TT
CHAMPION OE002
STARK SKSP-1990002
DT 4.67509
RIDEX 686S0003
MAGNETI MARELLI 062000773304
HELLA 8EH 188 704-071
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 706-071
STARK SKSP-1990070
RIDEX 686S0071
STARK SKSP-1990071
RIDEX 686S0072
Soovitatavad alternatiivid
Kliendi tagasiside BOSCH Süüteküünal 0 242 240 593 kohta
Seda toodet pole veel analüüsitud. Kirjutage esimene tagasiside ja jagage oma arvamust seoses tellimusega teiste klientidega.
Kirjuta kommentaar
5 Kommentaare Süüteküünal 3165143134443
(0)
4 Kommentaare Süüteküünal 3165143134443
(0)
3 Kommentaare Süüteküünal 3165143134443
(0)
2 Kommentaare Süüteküünal 3165143134443
(0)
1 Kommentaare Süüteküünal 3165143134443
(0)